Tantra Masajı İstanbul

Tantra Masajı Son Günlerde Sıkça Sorulan kelimelerden bir tanesidir. özellikle evli çiftlerin ve çiftlerin ilgi duyduğu bu masaj 5 bin yıl öncesinden hindu lara aittir.

tantra tekniği nasıl uygulanır, tantra masajı nasıl yapılır ve tantra egzersizleri nelerdir gibi sorularınızın da yanıtını sizler için hazırlamış olduğumuz bu içerikte bulmanız mümkündür.

Tantra yaklaşık olarak 5 bin yıldan uzun süredir var olan eski bir Hindu uygulamasıdır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi cinsel hayatı canlandırmak ve geliştirmek için kullanılan tantra tekniği, tantrik seks olarak da adlandırılmaktadır. Tantra nedir sorusunun cevabı ise; dokunma ve genişleme enerjisi anlamına gelmektedir.

Tantrik seks, seks yaparken aradaki bağın yoğun bir şekilde artması sonucunda güçlü orgazmlar yaşatabilen, zihin – beden bağlantısı kurulmasını sağlayan yavaş tempolu bir seks türüdür.

Tantrik seks ya da daha çok bilinen adı ile tantra, cinsel hayatlarını yeniden heyecanlandırmak isteyen, canlandırmak ve renklendirmek isteyen her birey tarafından rahatlıklı yapılabilir ve tercih edilebilir.

Eğer mantığı anlamakta zorluk çekiyorsanız size şöyle bir örnek verelim; Normal seks bir marketten aldığınızın dondurulmuş bir ürünse ve hızlı bir şekilde kızartıp yiyebiliyorsanız, tantrik seks güzel bir İtalyan restoranında sipariş ettiğiniz yemeğin gelmesini beklemek ve sabretmektir. Dolayısı ile sabrettiğiniz yemek her zaman daha lezzetli olacaktır.

Tantra uzmanlarının savunmasına göre, cinsel hayatınıza ve seks yaptığınız süreye daha fazla zaman ayırıp, daha fazla çaba gösterdiğinizde doruk noktasının yani orgazmın daha yoğun ve daha şiddetli bir şekliyle karşılaşacaksınız.

Sizler gibi öncelerinde tantra nedir sorusunu sorup, daha sonra da tantra tekniğiuygulamaya başlayanlar ise oldukça olumlu geri dönüşler bildirmişlerdir. Bu olumlu geri dönüş bildirenler arasında Tom Hanks ve Sting gibi ünlü isimler de bulunmaktadır. Hatta Sting’in eşi Trudie Styler, tantra tekniği uygulamaya başladıklarından beri, eşinin cinsel performansının son derece arttığını övünerek anlatanlardan biridir.

Tantra tekniği size ne gibi konularda fayda sağlar?

Yatak odanızı renklendirecek ve heyecanlandıracak yeni bir şeyler arıyorsanız, tantra tekniği sizin için iyi bir seçenek olabilir.

Eşinizle ya da partnerinizle daha fazla yakınlaşmak, daha çok duygu alışverişi yapmak istiyorsanız, tantra tekniği bu konuda size yardımcı olacaktır.

Yine eşinizle ya da partnerinizle aranızdaki heyecanın azaldığını düşünüyorsanız ve bu heyecanı ve aşkı yeniden canlandırmak istiyorsanız, tantra tekniği bunun için mükemmel bir yoldur.

Tantrik seks hedefe yönelik olan bir seks tekniği değildir. Bu da demektir ki, tantra tekniği öğrenilmesi için üzerinde uzun zamanlar boyunca çalışılması gereken bir teknik değildir.

Tantra tekniği ilk olarak zihninizi orgazmdan uzaklaştırmayı ve bunun yerine, orgazm olana kadar ön sevişmeden, sevişmeden ve seksten keyif almayı amaçlayan bir tekniktir. Aslına bakarsanız bu da tantra nedir sorusuna cevap niteliğinde olan bir başka cümledir.

Tabii ki söylemesi yapmasından çok daha kolaydır. Asıl hüner zihninizi gerçekten orgazmdan uzaklaştırmak ve tantra tekniğini uygulayabilmektir. Tantra tekniğiuzmanları bunun zor olduğunun farkındadırlar ve bu yüzden tantra tekniğiuygulayacak kişilere bazı nefes egzersizleri, meditasyon teknikleri ve tantra masajıgibi yöntemler önermektedirler.

Randevu Almak İçin Not Bırakın Numaranızı Yazın Size Whatsaap Üzerinden Dönüş Yapalım Bilgiler Gizli Tutulur Paylaşılmaz

güvenlik kamerası alışveriş sitesi haberler