Tahrik Edici Masaj Yapma Teknikleri

Çiftlere Ve Eşlere Özel Evde Uygulanabilecek İşin Profesyonelinden Tahrik Edici Masaj Yapma Teknikleri

Yapılan araştırmalara göre çiftler çoğunlukla, hemen cinsel ilişkiye giriyorlar ve bu birbirlerinin vücutlarının %80’ini ihmal ettikleri anlamına geliyor. Şehvetli ve seksi masaj, sevgilileri birbirlerine karşı cömert olmaya, bedenlerinin açık bir biçimde cinsel olmayan kısımlarını keşfetmeye teşvik eder. İşte size, erkeğinize hoş bir masaj yapmanız (ya da onun size yapması) için 6 adımda şehvetli ve seksi masaj kılavuzu:

1.Adım: Kendinize alan yaratın
Yumuşak bir yatak sevişmek için mükemmel olabilir, fakat masaj için kusursuz alan; düz, sert ve sabit olmalıdır ki siz hareket ederken, sevgilinizin yatakta zıplamasına neden olmayın. (Sallanan bir su yatağında size masaj yapılmasının ne kadar rahatsız edici olacağını düşünün.) Mükemmel bir konfor için erkeğinizi bir şilteye ya da birkaç kat battaniyenin üzerine yatırın, boynunun, dizlerinin ve bileklerinin altına yastık koyun.

2.Adım: Masaj yağı kullanın
Masaj yağı, ellerinizi yumuşak ve sıcak yapmanın yanı sıra, sürtünmeyi azaltır ve erkeğinizin yorgun ve gergin kaslarını yoğurmanızı, ovmanızı ve okşamanızı kolaylaştırır. Kokulu yağlar erotik olabilir fakat silhat (paçuli) gibi, sizin ve erkeğinizin içini bayacak yağlardan uzak durun. Onun yerine yasemin gibi hafif kokulu yağları tercih edin ve masaja başlamadan önce, yağ şişesini sıcak su dolu bir kapta ısıtın.

3.Adım: Sakin bir ortam yaratın
Tokanızdan kurtulmuş bir saç tutamı ya da dantelli bir iç çamaşırı onu (ve sizi) heyecanlandırabilir, fakat bütün bunlar erkeğinizin dikkatini, masajınızın verdiği o derin ve sakin histen uzaklaştıracaktır. Dikkat dağınıklığını en aza indirmek için saçınızı arkadan bağlayın ve üzerinize iyice oturan bir şeyler giyin. Ürpertici dikkat dağınıklıklarını önlemek için, onun çıplak bedenini bir çarşafla örtün ve yalnızca üzerinde çalıştığınız kısmını açıkta bırakın. Müzik istiyorsanız hafif bir parça seçin ve sesini kısık tutun.

4.Adım: Herhangi bir bölge seçin
Zamanınız mı az? Erkeğinizin vücudunun yalnızca bir yerine odaklanmak – gerçekten odaklanmak – baştan aşağıya bir masajdan çok daha etkili olabilir. Eğer sırtında bir rahatsızlık varsa sırtıyla ilgilenin. Ya da erkeğiniz, ayaklarının okşanmasından hoşlanıyorsa, onlara hak ettikleri ilgiyi gösterin. İşinizi daha da kolaylaştırmak için kendisine, neresinin okşamasından hoşlanacağını sorabilirsiniz.

5.Adım: Kavrayın
Mükemmel masaj için, birkaç temel hareketi öğrenmeniz yeterlidir. İşte o hareketlerden bazıları:

Basınç (bastırma)

Basınç, erkeğinizin bedenine egemen olmak için oldukça kolay bir harekettir ve vücudun birçok kısmı için harikadır. Bir elinizi düz bir biçimde omzunun üzerine koyun ve diğer elinizi onun üstüne koyup, bastırarak yavaşça sağa, sola döndürün.

Ovma

Ovma hareketi, vücudun hem geniş (sırt ve uyluklar) hem de küçük (boyun ve topuklar) kısımlarında harikalar yaratır. Parmaklarınızı birleştirin ve başparmaklarınızın paralel olmasına dikkat edin. Avuçlarınız üzerinde çalıştığınız kısımla tam bir temas içinde olmalıdır. Hareketlerinizin yavaş ve nazik olmasına özen gösterin. Eşinizin kalbinin olduğu kısmı okşarken daha fazla, diğer kısma ise az baskı uygulayın.

Yoğurma

Pazılar, kalça ve uyluklar gibi daha etli bölgeler için mükemmeldir. Yalnızca avuçlarınız eşinizin teniyle tam temas halindeyken çalıştığınız bölgeyi sıkarak kaldırın.

Sürtünme

Sürtünme, yağ kullanılmadan yapılır ve derin kasları açar ve gevşetir. Bir elinizle masaj yaptığınız bölgeyi kavrayın ve diğer elinizle o bölgeyi derin bir şekilde bastırarak ovun. Omuzların üst kısmı, ayak tabanları ve avuçlar gibi daha küçük bölgelerde parmaklarınızı kullanın.

Erkeğinizin ihtiyaçlarına ve her dokunuşunuza verdiği tepkiye göre bu hareketlerden herhangi birini ya da hepsini, istediğiniz bir sırayla kullanabilirsiniz.

Şu basit düzenle başlayın (ve kendinize özel dokunuşlarınızı da eklemekten çekinmeyin): Erkeğinizi yüzüstü yatırın. Elinize birkaç damla yağ alın ve sırtını ovmaya başlayın. Sonra, kalça ve uyluklarını yoğurun ve baldırlarını ovun. Ayak tabanlarına sürtünme uygulayarak masajınızı bitirin.

6.Adım: Duygulara odaklanın
Samimi bir masaj, mükemmellikle ilgili değildir, bu yüzden bir şeyleri ‘’doğru’’ yapıp yapmadığınız konusunda endişelenmeyin. Anı yakalamaya çalışın. Dokunuşlarınızın kalitesi, tekniğinizden daha önemlidir. Masaj, duygusal olarak orada olmak, eşinize anlamlı bir şekilde dokunmak ve onun tepkilerine kulak vermekle ilgilidir. Bundan daha seksi ve şehvetli ne olabilir ki?

Randevu Almak İçin Not Bırakın Numaranızı Yazın Size Whatsaap Üzerinden Dönüş Yapalım Bilgiler Gizli Tutulur Paylaşılmaz

güvenlik kamerası alışveriş sitesi haberler