Eşime Masaj

Bu Yazı Dizimde Eşime Veya Sevgilime Nasıl Masaj Yapabilirim Taktikleri Nelerdir Sizelere Onlardan Bahsedeceğim. Son Günlerin En Çok Aranan Kelime Eşlerin Birbilirlerine Masaj Nasıl Yapılır Basit Masaj Taktikleri Nelerdir Yazı Dizimde.

Sevgilime nasıl masaj yapabilirim ?

Şeklinde çok sorular soruluyor.  Özel günlerinizde Eşinize/Sevgilinize masaj yapmak için illa masaj tekniklerini bilmeniz gerekmiyor. Sevginizi katarak, aşk ile yapacağınız bir masaj, uzman bir masörün yaptığı masajdan daha çok mutlu edecektir onu. Sevdiğinizin bedenine değil, ruhuna dokunun..

Öncelikle yeteri kadar zamanınız olmalı, aceleye getirmeyin. Kafanızda endişe, sıkıntı, hiç bir olumsuzluk olmamalı.

Gürültüsüz ve rahatsız edilmeyeceğiniz bir odada, 4 – 5 tane kokulu güzel mum yakıp, loş bir ortam oluşturun. Yine en sevdiğiniz kokudan bir masaj yağını alın önceden (çikolata, vanilya, mango olabilir.) Dilerseniz tropik meyvelerden bir meyve tabağı hazırlayın kendinize. Bir şişe şarap veya şampanya açın. Arka planda şu müziği (Tıkla) açın ama sesi fazla yüksek olmasın. Yatağa alttaki şekilde oturun.

Önünüzde meyve tabağı, bir elinizde şarap kadehi, diğer eliniz ise sevdiğinize dokunuyor. Ara sıra birbirinize öpücükler kondurup, sohbet ederek kadehlerinizi yudumluyorsunuz. Zaman ilerleyip aşkınız zirveye ulaşınca, yavaşça kıyafetlerinizi çıkarıp, partnerinizin yatağın ortasına yüzüstü yatmasını isteyin. Avucunuza bir miktar yağ dökerek, her iki elinizi birbirine sürterek yağı ısıtın. Daha sonra partnerinizin ayağından poposuna doğru ellerinizle bacağın her iki yanını kavrayarak sıvazlayın. Hareketleri çok yavaş ve bastırmadan yapın. Bunu 3 – 5 defa tekrarlayın. Daha sonra bacağın her iki yanındaki kasları, her iki elinizin de baş parmak ve diğer parmakların arasına alıp hafifçe sıkarak yine aşağıdan yukarı doğru çıkın. İç ve dış taraf olmak üzere her iki kısma da uygulayın. Diğer bir hareket ise, sağ veya sol elinizin baş parmağı ile (hangisini kullanıyorsanız) bacağın arka kısmına, ayak bileğinden popoya doğru daireler çizin. Aynı işlemleri diğer bacağa da uygulayın. Sonra sırta geçin, bacaktaki sıvazlama işlemini burada da ellerinizin içiyle tüm sırta uygulayın. Daha sonra 10 parmağınızın uçlarıyla, popodan omuzlara kadar daireler çizerek ilerleyin. Sonra omuzlara geçin. Baş parmak ve işaret parmağınız ile omuzları hafifçe sıkarak kasları gevşetin.

Daha bir çok hareket var ama hepsini burada yazarak anlatmak mümkün değil. Sonrası sizin hayal gücünüze kalmış. Unutmayın tüm hareketleri bastırmadan ve hafif tempoda yapın. Okşar gibi, hissederek.

Randevu Almak İçin Not Bırakın Numaranızı Yazın Size Whatsaap Üzerinden Dönüş Yapalım Bilgiler Gizli Tutulur Paylaşılmaz

güvenlik kamerası alışveriş sitesi haberler