Eşime masaj hediye etmek istiyorum

Merhaba Ben Masör Emre Çali 7 Yıldır İstanbul’da Bayanlara Özel Masaj Hizmeti Vermekteyim , Tai , Aromaterapi, İsveç , Bali Ve Tantra Gibi Masaj Serfitikalarım Bulunmakta Ve Profesyonel Olarak Bayanlara Masaj Hizmeti Vermekteyim. Gelelim Konumuza Eşime Masaj Hediye Etmek İstiyorum Diye Bir Çok eşlerden Teklifler almaktayım Ve Bir Çok Evli Çiftlere Özel Günlerinde Veya Doğum Günlerinde Masaj Hizmeti Sağlamışımdır. Peki Eşinize Nasıl Masaj Hediye Bilirsiniz ?

İletişim Kısmından Bana ulaşarak whatsaap üzerinden randevu alabilirsiniz. ilk önce masajı yaptıracağınız yeri belirleyin Eviniz Veya Otel Veya İstanbul Pendik’te Kendinizi Huzur Ve Güvende Hissedeceğiniz lüxs rezidansta kendi yerim bulunmakta masaj yaptıracağınız yeri belirleyip Gün Ve saatinizi ayarladıktan sonra dilediğiniz yerde eşinize masaj yapılırken onun yanında olup içeceğinizi yudumlarken eşinizin huzurlu ve masaj ile rahatlamasını izleyin. Sadece Bayanlara Özel Masaj Hizmetim Bulunmaktadır.

 

Randevu Almak İçin Not Bırakın Numaranızı Yazın Size Whatsaap Üzerinden Dönüş Yapalım Bilgiler Gizli Tutulur Paylaşılmaz

güvenlik kamerası alışveriş sitesi haberler