Çiftlere Özel Masaj İstanbul

Eşinize sürpriz yapın doğum gününde ve ya evlilik yıl dönümünüzde ona masaj hediye ederek ilişkinizi ve tutkunuzu tazeleyebilir evliliğinize renk ve heyecan katabilirsiniz. Eşinize Tantra Masajı Hediye edin .

Masaj Uzmanı Masör olarak şunu söylemeliyim kiTantra Masaj seansında, heyecan, enerjik ve terapi içerikli yaklaşım ile medeni, çağdaş, sağlıklı kaliteli ve mutluluk dolu bir yaşam için bilimsel içeriğe uygun yapılandırılmış özel hizmet ile danışanlara yol göstermek, tavsiyede bulunmaktan ayrıca keyif alırım.

Çekincelerinizi bir kenara atıp yaşamdan keyif almanız, mutluluk ve heyecanınızı ertelememek adına rahat bir şekilde benimle iletişime geçebilirsiniz.

Masör olarak Tantra masajı seans hizmetini yerimde randevu ile sadece Bayanlara ve Çiftlere özeldir. Erkeklere masaj hizmeti vermiyorum.

Tantra Masaj yaptırma sıklığınız ve anlaşmamız doğrultusunda yerinizde masaj ve terapi hizmeti vermekteyim ”Tantra masaj” seansı ile bilgi almak isterseniz lütfen size uygun iletişim bölümünden ulaşınız.

 

Randevu Almak İçin Not Bırakın Numaranızı Yazın Size Whatsaap Üzerinden Dönüş Yapalım Bilgiler Gizli Tutulur Paylaşılmaz

güvenlik kamerası alışveriş sitesi haberler